Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

Tylko jeden w całym roku taki dzień...

24 grudnia 2019
To już tradycja. Bożonarodzeniowe Spotkanie za nami, a o świąteczną i wyjątkową atmosferę zadbali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej. Była to doskonała okazja, aby złożyć sobie świąteczne życzenia...

Na Święta życzenia od ...

24 grudnia 2019
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla każdego z nas. To czas rodzinnych spotkań, niezwykłej atmosfery oraz wzajemnej życzliwości. Z tej okazji wszystkim mieszkańcom naszego powiatu życzymy ciepła, zdrowia, radości oraz cudownych przeżyć.

Jubileuszowy Talent Show w lubańskim “Mickiewiczu”

16 grudnia 2019
W czwartek 5 grudnia, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, odbył się doroczny Talent Show. Organizatorem wydarzenia jak zwykle była firma uczniowska “Adaś”. Tym razem wydarzenie miało charakter jubileuszowy.

Listopadowe obrady w powiecie

12 grudnia 2019
Reforma oświaty to duże wyzwanie dla samorządów oraz szkół. Wiadomo już jakie działania w związku z wygaszeniem gimnazjów podjął samorząd powiatowy oraz znajdujące się na jego terenie miasta i gminy.

Telefon komórkowy – zagrożenie?

10 grudnia 2019
Pewnie słyszeliście teorię, że nie należy trzymać telefonu komórkowego w okolicy serca, bo wytwarzane przez urządzenie pole elektromagnetyczne jest szkodliwe? W świetle ostatnich badań okazuje się, że nie jest to legenda miejska, lecz fakt.

Nagroda EDUinspiracje dla polsko-litewskiego projektu młodzieżowego z Lubania

5 grudnia 2019
Lubańskie Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” otrzymało na uroczystej gali w Zamku Ujazdowskim główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „EDUinspiracje 2019” w kategorii Polsko-Litewski Fundusz

Projekt na finiszu

3 grudnia 2019
W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja podsumowująca działania, które zrealizowane zostały w ramach projektu, którego partnerem był Powiat Lubański. Dokonano oceny osiągnięć projektu trwającego dwa i pół roku.
1    6  7  8  9  10  11  12  13  14    26

Niezbędnik