Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

Tarcza antykryzysowa. Przewodnik po rozwiązaniach dla przedsiębiorców i pracowników

3 kwietnia 2020
Kto może dostać dofinansowanie do wynagrodzeń, jakie warunki należy spełnić, żeby dostać pożyczkę, co z Funduszem Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych? Przygotowaliśmy przewodnik po najważniejszych rozwiązaniach dla przedsiębiorców i pracowników.

Poradnictwo psychologiczne i pedagogiczne

3 kwietnia 2020
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu informuje, że na terenie Powiatu Lubańskiego prowadzone jest telefoniczne poradnictwo psychologiczne dla osób obojętnych kwarantanną, umieszczonych w izolacji oraz objętych nadzorem epidemiologicznym.

Wideokonferencje zamiast bezpośrednich narad w Starostwie

2 kwietnia 2020
Na prośbę Walerego Czarneckiego, starosty lubańskiego, w dniu 31 marca br. odbyła się narada władz samorządowych i służb.

Aplikacja Kwarantanna domowa

2 kwietnia 2020
Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

UWAGA! Ograniczenie dostępności do poradni specjalistycznych

1 kwietnia 2020
Celem minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, Zarząd NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o. wprowadzaograniczenie, do niezbędnego minimum w zakresie udzielania świadczeń wykonywanych planowo lub zgodnie z przyjętym planem.

Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu ze wsparciem finansowym od PGE

1 kwietnia 2020
Kolejne dziewięć szpitali, wskazanych przez Ministerstwo Aktywów Państwowych we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, ma już na kontach środki od PGE Polskiej Grupy Energetycznej. W sumie już szesnaście szpitali otrzymało od PGE pieniądze na wsparcie

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

31 marca 2020
Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    24

Niezbędnik