Punkt kontroli sanitarnej na granicy z Niemcami w Jędrzychowicach

10 marca 2020
Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa wizytował uruchomiony w Jędrzychowicach na granicy z Niemcami punkt kontroli sanitarnej. Wicewojewoda spotkał się z przedstawicielami wszystkich służb, które uruchomiły punkt i podjęły na nim działania.

Koronawirus – co musisz wiedzieć?

10 marca 2020
Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19. Przedstawiamy Państwu informację przygotowaną przez Ministerstwo Zdrowia.

Co jest prawdą, a co nie w temacie koronawirusa?

9 marca 2020
Co jest prawdą, a co nie w temacie koronawirusa? Wiemy, że stosowanie maseczki przez nosiciela wirusa chroni inne osoby, ale noszenie jej przez osobę zdrową nie zabezpiecza przed zarażeniem się.

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie imprez masowych

9 marca 2020
Główny Inspektor Sanitarny rekomenduje odwołanie wszystkich imprez masowych powyżej 1000 osób, organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych.

Kontroluj swój stan zdrowia po powrocie z zagranicy

9 marca 2020
Po powrocie z zagranicy kontroluj swój stan zdrowia nawet gdy nie masz na początku objawów choroby.

Spotkanie dotyczące zagrożeń epidemiologicznych w powiecie

4 marca 2020
Przedstawiamy Państwu materiał ze spotkania dotyczącego zagrożeń epidemiologicznych w powiecie. Spotkanie odbyło się 28 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Lubaniu.

Co musisz wiedzieć o koronawirusie?

4 marca 2020
Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19.Informacja dla osób powracających z północnych Włoch, Chin, Korei Południowej, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    24