Telefon komórkowy – zagrożenie?

10 grudnia 2019
Pewnie słyszeliście teorię, że nie należy trzymać telefonu komórkowego w okolicy serca, bo wytwarzane przez urządzenie pole elektromagnetyczne jest szkodliwe? W świetle ostatnich badań okazuje się, że nie jest to legenda miejska, lecz fakt.

Nagroda EDUinspiracje dla polsko-litewskiego projektu młodzieżowego z Lubania

5 grudnia 2019

Projekt na finiszu

3 grudnia 2019
W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja podsumowująca działania, które zrealizowane zostały w ramach projektu, którego partnerem był Powiat Lubański. Dokonano oceny osiągnięć projektu trwającego dwa i pół roku.

Stypendia dla najzdolniejszych zawodowo

25 listopada 2019
Mamy to. Stypendia rozdane! Starosta pogratulował uczniom trzech szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubański. Stypendia otrzymało 39 najzdolniejszych zawodowo uczniów z techników.

Projekty na ponad 23 miliony

6 listopada 2019
W latach 2006-2019 Powiat Lubański zrealizował 17 projektów, na kwotę przekraczającą 23 miliony złotych. Realizatorem i wnioskodawcą w imieniu powiatu było Powiatowe Centrum Edukacji. Środki te wydatkowane zostały na realizację projektów z zakresu oświaty

Już wkrótce Konferencja Końcowa.

27 października 2019
Czas na podsumowanie realizacji projektu - Kom(m)ando "ZurHilfe!/Na pomoc!". Już wkrótce Konferencja Końcowa na którą serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu.

Nowe pracownie w „Mickiewiczu”

15 października 2019
Nowoczesne wyposażenie dla szkolnych pracowni, a może wsparcie dla uczniów w rozwijaniu swoich umiejętności zawodowych? Unia Europejska daje szansę na wsparcie projektów edukacyjnych. Z tej szansy skorzystał również Powiat Lubański.
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    24