Jubileuszowy Talent Show w lubańskim “Mickiewiczu”

16 grudnia 2019
W czwartek 5 grudnia, w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, odbył się doroczny Talent Show. Organizatorem wydarzenia jak zwykle była firma uczniowska “Adaś”. Tym razem wydarzenie miało charakter jubileuszowy.

Listopadowe obrady w powiecie

12 grudnia 2019
Reforma oświaty to duże wyzwanie dla samorządów oraz szkół. Wiadomo już jakie działania w związku z wygaszeniem gimnazjów podjął samorząd powiatowy oraz znajdujące się na jego terenie miasta i gminy.

Telefon komórkowy – zagrożenie?

10 grudnia 2019
Pewnie słyszeliście teorię, że nie należy trzymać telefonu komórkowego w okolicy serca, bo wytwarzane przez urządzenie pole elektromagnetyczne jest szkodliwe? W świetle ostatnich badań okazuje się, że nie jest to legenda miejska, lecz fakt.

Nagroda EDUinspiracje dla polsko-litewskiego projektu młodzieżowego z Lubania

5 grudnia 2019

Projekt na finiszu

3 grudnia 2019
W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja podsumowująca działania, które zrealizowane zostały w ramach projektu, którego partnerem był Powiat Lubański. Dokonano oceny osiągnięć projektu trwającego dwa i pół roku.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11