Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

Telefon komórkowy – zagrożenie?

10 grudnia 2019
Pewnie słyszeliście teorię, że nie należy trzymać telefonu komórkowego w okolicy serca, bo wytwarzane przez urządzenie pole elektromagnetyczne jest szkodliwe? W świetle ostatnich badań okazuje się, że nie jest to legenda miejska, lecz fakt.

Nagroda EDUinspiracje dla polsko-litewskiego projektu młodzieżowego z Lubania

5 grudnia 2019
Lubańskie Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” otrzymało na uroczystej gali w Zamku Ujazdowskim główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „EDUinspiracje 2019” w kategorii Polsko-Litewski Fundusz

Projekt na finiszu

3 grudnia 2019
W ubiegłym tygodniu odbyła się konferencja podsumowująca działania, które zrealizowane zostały w ramach projektu, którego partnerem był Powiat Lubański. Dokonano oceny osiągnięć projektu trwającego dwa i pół roku.

Andrzejkowy Festiwal Talentów

2 grudnia 2019
Nowe miejsce, ciekawe pomysły, wspaniali wykonawcy i jak zawsze niezwykła widownia. Tak w wielkim skrócie można podsumować tegoroczną edycję Andrzejkowego Festiwalu Talentów. Jak podkreślają organizatorzy – była to dziesiąta odsłona tego wydarzenia.

Wyjątkowy dzień

28 listopada 2019
22 listopada w siedzibie Zgromadzenia Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty w Lubaniu odbyło się coroczne spotkanie z pracownikami służb społecznych z terenu powiatu. Spotkania z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, stały się już tradycją.

Stypendia dla najzdolniejszych zawodowo

25 listopada 2019
Mamy to. Stypendia rozdane! Starosta pogratulował uczniom trzech szkół ponadpodstawowych, których organem prowadzącym jest Powiat Lubański. Stypendia otrzymało 39 najzdolniejszych zawodowo uczniów z techników.

Za nami VII Dolnośląski Kongres Samorządowy

25 listopada 2019
„Silny samorząd – silne państwo” – to główne hasło zakończonego właśnie siódmego Dolnośląskiego Kongresu Samorządowego. Wydarzenie, organizowane już tradycyjnie przez samorząd województwa dolnośląskiego, zgromadziło przedstawicieli samorządów.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9    

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik