Trudna sytuacja lubańskiego szpitala

31 marca 2021
Niestety czarny scenariusz się potwierdza i chorych na COVID-19 wymagających hospitalizacji wciąż przybywa. W lubańskim szpitalu nie ma już wolnych miejsc, brakuje sprzętu i leków dla pacjentów covidowych.

Ostatni moment na złożenie wniosków

26 marca 2021
Agencja kończy przyjmowanie wniosków o pomoc w dwóch ważnych dla rolników naborach. Warto się pospieszyć, bo tylko do 26 marca można składać wnioski o wsparcie inwestycji chroniących wody przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych

Ad Vocem wypowiedzi dotyczących szpitali powiatowych

17 marca 2021
Zachęcamy do oglądnięcia filmu, w którym zawarto odniesienie się do słów wiceministra zdrowia Sławomira Gadomskiego wypowiedzianych podczas posiedzenia Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Zdrowia, które odbyło się 24 lutego br.

Środki finansowe na lecznictwo szpitalne w Polsce

17 marca 2021
Zachęcamy do oglądnięcia materiału filmowego obrazującego ilość środków finansowych przeznaczanych na lecznictwo szpitale w Polsce.

Sesja Rady Powiatu Lubańskiego

16 marca 2021
Rada Powiatu Lubańskiego znów obradowała zdalnie. Podczas ostatniej sesji podjęto trzy uchwały. Starostwo Powiatowe w Lubaniu zakupiło system, który umożliwia zdalne przeprowadzenie obrad, dyskusję nad projektami uchwał oraz wymianę poglądów.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

8 marca 2021
Szanowne Panie… Z okazji Waszego Święta składamy Wam życzenia zdrowia, wielu radości i uśmiechu. Życzymy pięknego dnia, sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych pięknych chwil. Niech dzisiejsze święto trwa cały rok.

SENIOR ONLINE

4 marca 2021
Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo. Jest on skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. W najbliższy poniedziałek (8 marzec) spotkanie pilotażowe w godz. 9.00 - 9.30 prowadzić będą policjanci.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9