Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

"Wtorki z JPK". Urząd Skarbowy bezpłatnie szkoli mikroprzedsiębiorców

1 grudnia 2017
Urząd Skarbowy realizuje ogólnopolską akcję szkoleniową "Wtorki z JPK". W każdy pracujący wtorek grudnia urząd skarbowy będzie szkolić mikroprzedsiębiorców z tworzenia i przesyłania plików JPK_VAT. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wyjdź z domu, spędź aktywnie z nami czas!

30 listopada 2017
Informujemy, że w przyszłym roku swoją działalność rozpocznie Środowiskowy Dom Samopomocy w Smolniku. Placówka jest dziennym ośrodkiem wsparcia dla osób przewlekle psychicznie chorych (Typ A), nie wymagających leczenia szpitalnego.

Minimalizowanie uciążliwości kopalni w Grabiszycach

28 listopada 2017
W Starostwie odbyło się spotkanie, na którym podjęto decyzje mające na celu zmniejszenie uciążliwości transportu kruszyw z kopalni Grabiszyce. Problem zanieczyszczania Leśnej przez samochody transportujące urobek z kopalni ciągnie się już wiele lat.

Szkolnictwo zawodowe w powiecie dofinansowane

27 listopada 2017
Ponad 3 mln 150 tys. złotych otrzymał powiat lubański od samorządu województwa dolnośląskiego na doposażenie szkolnictwa zawodowego. W piątek starosta lubański Walery Czarnecki podpisał umowę na realizację kolejnego projektu edukacyjnego.

Zielona fala. Zakończenie prac przy budowie oświetlenia

17 listopada 2017
Już niebawem zakończy się budowa sygnalizacji świetlnej wraz z przebudową ulicy Podwale. Oświetlenie ma być gotowe w następnym tygodniu. Odbyły się już pierwsze testy a sygnalizacja w całym centrum miasta została przeprogramowana. Będzie lepiej.

Niecodzienna wizyta

16 listopada 2017
Gabinet starosty był już miejscem wielu spotkań, zarówno tych poważnych na wysokim szczeblu politycznym jak i również istotnych pod względem społecznym. Niemniej jednak takiego spotkania nie spodziewał się nikt.

Zmiana systemu CEPIK

14 listopada 2017
W związku z prowadzonymi przez Ministerstwo Cyfryzacji pracami technicznymi dotyczącymi uruchomienia od dnia 13 listopada 2017 r. (poniedziałek) nowego systemu CEPiK 2.0, informujemy, że w pracy Wydziału Komunikacji i Drogownictwa wystąpią utrudnienia.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    32

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik