POZNAJ PROGRAM ERASMUS+

29 marca 2016
Szukasz pieniędzy na zorganizowanie międzynarodowego spotkania młodzieży? Poznaj w kwietniu z lubańskim Inkubatorem NGO możliwości finansowania pozaszkolnych wymian młodzieżowych z programu Erasmus+. Udział bezpłatny!

Znamy najlepszych. Gala Sportu w powiecie za nami

23 marca 2016
Mamy się czym pochwalić, sportowcy z powiatu lubańskiego uosabiają światowy poziom. W roku 2015 wielokrotnie reprezentowali nasz region podczas zawodów o randze europejskiej i międzykontynentalnej.

Certyfikat dla starostwa

14 marca 2016
Po trwającej ponad rok analizie działań w zakresie zarządzania - Starostwo Powiatowe w Lubaniu otrzymało certyfikat zastosowania Programu Rozwoju Instytucjonalnego (tzw. PRI) .

Kolejne remonty dróg

11 marca 2016
W najbliższych dniach Powiat Lubański podpisze z samorządem województwa, porozumienie dotyczące wspólnego projektu w sprawie remontu dróg. Wskazano 3 odcinki dróg wojewódzkich na terenie powiatu, które wymagają pilnego remontu.

Bracia z Leśnej walczą o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro

11 marca 2016
Kajakarstwo górskie w Leśnej stoi na światowym poziomie co potwierdzają Kacper i Igor Sztuba, synowie trenera z LUKS "Kwisa" Bogdana Sztuba. Wielu jego wychowanków to Mistrzowie Polski, którzy startowali na Mistrzostwach Świata i Europy.

Punkty rozliczeń PIT przez internet w Gminach

29 lutego 2016
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaniu informuje, iż w miesiącu marcu 2016r. w 3 gminach powiatu lubańskiego utworzone zostaną punkty wysyłania zeznań drogą elektroniczną.

Geoportal.gov.pl

26 lutego 2016
Planujesz zakup nieruchomości i chcesz sprawdzić informacje o działce? Szukasz danych przestrzennych albo dokładnych map topograficznych? Znajdziesz je na stronach geoportal.gov.pl i mapy.geoportal.gov.pl.
1    24  25  26  27  28  29  30  31  32    32