Praktyczni Powiatowi Profesjonaliści

17 października 2017
Projekt „Praktyczni Powiatowi Profesjonaliści – zwiększenie szans na zatrudnienie uczniów technikum poprzez organizacje form praktycznego rozwoju zawodowego w powiecie lubańskim

Kom(m)ando w realizacji

16 października 2017
Wizyta Nadburmistrza Miasta Löbau w Starostwie Powiatowym w Lubaniu jest efektem współpracy transgranicznej związanej ze wspólną realizacją projektu pod nazwą Kom(m)ando "ZurHilfe!/Na pomoc!".Miasto Löbau jest partnerem wiodącym projektu.

Postępy na powiatowych inwestycjach

10 października 2017
Trwają prace remontowe trzykilometrowego odcinka drogi powiatowej nr 2454D relacji Siekierczyn – Nowa Karczma. Ponad połowę inwestycji pokryje dotacja. Zakres prac remontowych polegał będzie m. in. na ułożeniu nowej nawierzchni, poszerzeniu jezdni.

Kom(m)ando „ZurHilfe!/Na pomoc!”

30 września 2017
W ramach Programu Współpracy INTERREG Polska – Saksonia 2014 – 2020 od początku 2017 roku powiat lubański realizuje projekt pod nazwą Kom(m)ando "Zur Hilfe!/Na pomoc!".

Spotkanie przedstawicieli Uczniowskich Agencji Turystycznych.

29 września 2017
Kompetencje i perspektywy zawodowe w polsko-saksońskim regionie przygranicznym

Pozwól się ostrzec przed zagrożeniem

29 sierpnia 2017
Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji Regionalny System Ostrzegania (RSO). Aplikacja na urządzenia mobilne to rozbudowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze i intuicyjny program, którego celem jest informowanie społeczeństwa o zagrożeniach.

Inwestycja za blisko pół miliona złotych

16 sierpnia 2017
Mając na uwadze lepsze warunki nauki oraz pobytu dla uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, podjęto decyzję o przebudowie budynku internatu, mieszącego się przy ulicy Kopernika 1. Remont właśnie się rozpoczął.
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    11