Od poniedziałku przejście graniczne zamknięte

1 września 2017
Od najbliższego poniedziałku, tj. od 4 września zamknięte będzie polsko-czeskie przejście graniczne Czerniawa-Zdrój – Nove Mesto. Przejście będzie zamknięte przez około dwa miesiące, a utrudnienia spowodowane są pracami drogowymi.

Pozwól się ostrzec przed zagrożeniem

29 sierpnia 2017
Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji Regionalny System Ostrzegania (RSO). Aplikacja na urządzenia mobilne to rozbudowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze i intuicyjny program, którego celem jest informowanie społeczeństwa o zagrożeniach.

Ruszyły prace przy budowie oświetlenia

25 sierpnia 2017
Powstanie nowa sygnalizacja świetlna wraz z przebudową części ulic Wrocławskiej i Podwale. Na teren budowy wjechały pierwsze maszyny. Oświetlenie ma być gotowe jesienią. Za utrudnienia przepraszamy.

Przetargi ruszyły

21 sierpnia 2017
Ogłoszono przetargi na trzy nowe zadania inwestycyjne. W trakcie przebudowy jest ulica Różana a na remont czekają dwie lubańskie ulice – Leśna, Wrocławska oraz most w Mściszowie.

Inwestycja za blisko pół miliona złotych

16 sierpnia 2017
Mając na uwadze lepsze warunki nauki oraz pobytu dla uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, podjęto decyzję o przebudowie budynku internatu, mieszącego się przy ulicy Kopernika 1. Remont właśnie się rozpoczął.

Pierwszy etap prac w Siekierczynie

16 sierpnia 2017
Rozpoczął się pierwszy etap prac na drodze relacji Siekierczyn–Nowa Karczma, który obejmie ponad 2 kilometrowy odcinek. Środki na ten cel pozyskano w ramach programu pn.„Budowa lub modernizacja dróg lokalnych",objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

Bez kolejki do rejestracji

7 sierpnia 2017
Rejestracja bez kolejki? Informujemy, że w celu usprawnienia obsługi interesantów Wydziału Komunikacji (rejestracja pojazdów) oraz skrócenia czasu wizyty w urzędzie, istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji godziny.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    32