Mistrz Świata - Kacper Sztuba z Leśnej!

25 lipca 2017
Złoto i brąz zdobyli młodzi slalomiści podczas Mistrzostw Świata Juniorów i U23 w Bratysławie na Słowacji. Najcenniejszy krążek wypływał junior Kacper Sztuba (18 l.) w kanadyjkowej jedynce. Serdecznie gratulujemy!

Odszedł Marian Kwolik

24 lipca 2017
Ze smutkiem zawiadamiamy, że odszedł Marian Kwolik samorządowiec, radny Rady Miasta Lubań, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubaniu.

W starostwie zapłacisz kartą lub telefonem

20 lipca 2017
Starostwo Powiatowe w Lubaniu przystąpiło do Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej. Program realizowany jest przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A.

Nieodpłatna Pomoc Prawna w Powiecie Lubańskim

19 lipca 2017
Zapraszamy Państwa do korzystania z usług Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Na terenie powiatu lubańskiego funkcjonują dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej zlokalizowane w Starostwie Powiatowym w Lubaniu oraz w Urzędzie Miasta Świeradów – Zdrój.

Staże w lubańskim starostwie

3 lipca 2017
Starostwo Powiatowe w Lubaniu przystąpiło do projektu „STAŻE NA START - program rozwoju kompetencji poprzez wysokiej jakości staże dla studentów kierunków Ekonomia i Zarządzanie Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.

Lubański szpital znalazł się w sieci

30 czerwca 2017
NFZ opublikował listę szpitali włączonych do sieci. Zgodnie z zapowiedzią 27 czerwca, dolnośląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, ogłosił listę szpitali, które weszły to tzw. sieci szpitali. Na liście znalazł się lubański szpital, jako placówka II st

Most w Leśnej do remontu

29 czerwca 2017
Decyzja zapadła. Mimo problemów, most na drodze wojewódzkiej 393 w Leśnej zostanie wyremontowany. - Przetarg na to zadanie został rozstrzygnięty. Koszt całego zadania przekroczy 2,8 mln złotych – informuje Walery Czarnecki, starosta lubański.
1    5  6  7  8  9  10  11  12  13    32