Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

Przetargi ruszyły

21 sierpnia 2017
Ogłoszono przetargi na trzy nowe zadania inwestycyjne. W trakcie przebudowy jest ulica Różana a na remont czekają dwie lubańskie ulice – Leśna, Wrocławska oraz most w Mściszowie.

Inwestycja za blisko pół miliona złotych

16 sierpnia 2017
Mając na uwadze lepsze warunki nauki oraz pobytu dla uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, podjęto decyzję o przebudowie budynku internatu, mieszącego się przy ulicy Kopernika 1. Remont właśnie się rozpoczął.

Pierwszy etap prac w Siekierczynie

16 sierpnia 2017
Rozpoczął się pierwszy etap prac na drodze relacji Siekierczyn–Nowa Karczma, który obejmie ponad 2 kilometrowy odcinek. Środki na ten cel pozyskano w ramach programu pn.„Budowa lub modernizacja dróg lokalnych",objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

Bez kolejki do rejestracji

7 sierpnia 2017
Rejestracja bez kolejki? Informujemy, że w celu usprawnienia obsługi interesantów Wydziału Komunikacji (rejestracja pojazdów) oraz skrócenia czasu wizyty w urzędzie, istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji godziny.

Nowy komendant powiatowej straży

2 sierpnia 2017
Dotychczasowy Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Lubaniu starszy brygadier mgr inż. Roman Mroczkowski zakończył czynną służbę i przeszedł na emeryturę. Na jego stanowisko został powołany młodszy brygadier Zbigniew Szyszło.

Nowy most w Mściszowie

1 sierpnia 2017
Już niebawem w powiecie lubańskim ogłoszony zostanie przetarg na odbudowę mostu w Mściszowie, nad potokiem Strużka. Jeden z największych mostów, w ciągu dróg powiatowych różnić się będzie od swojego poprzednika konstrukcją i estetyką.

Przed nami upały

1 sierpnia 2017
Według prognozy IMGW, do 5 sierpnia br. na terenie większości kraju występować będą upały (do 37 stopni na południu). Przed nami fala upałów. Możliwe jest również wystąpienie burz z gradem. W związku z tym IMGW wydał ostrzeżenie 1. i 2. stopnia.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    25

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik