Powiatowe inwestycje w 2017 roku

22 stycznia 2018
Drogi, chodniki, rowy melioracyjne, nowe jednostki, projekty unijne czy inwestycje w bezpieczeństwo. Miliony przeznaczone na kilometry wylanego asfaltu, zakup sprzętu dla straży pożarnej czy informatyzację urzędu. Powiatowe inwestycje realizowane w 2017 r

Zwycięzcy Rankingu Powiatów

15 stycznia 2018
Jedyny w swoim rodzaju, ogólnopolski ranking oceniający dobre działania i rozwiązania na rzecz pozyskiwania środków krajowych i zagranicznych, inwestycji infrastrukturalnych po raz kolejny wyłonił najlepsze samorządy a nasz powiat został oceniony wysoko.

Wyjdź z domu, spędź aktywnie z nami czas!

13 stycznia 2018
Przypominamy, że swoją działalność rozpoczyna Środowiskowy Dom Samopomocy w Smolniku. Ze wsparcia domu mogą skorzystać osoby przewlekle psychicznie chore, które nie wymagają leczenia szpitalnego. Chętnie pomożemy Ci załatwić wszelkie niezbędne formalności

Darmowa Pomoc Prawna w Powiecie Lubańskim

12 stycznia 2018
To już kolejny rok, kiedy na terenie naszego powiatu funkcjonuje Nieodpłatna Pomoc Prawna. Zapraszamy Państwa do korzystania z tej możliwości. Na terenie powiatu lubańskiego funkcjonują dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej.

Bezpieczeństwo, oświata, zdrowie

8 stycznia 2018
Ostatni rok dla powiatu lubańskiego to czas realizacji strategicznych inwestycji, rozwoju oraz pozyskiwania dużych środków zewnętrznych na realizację ważnych zadań. Czas podsumować poszczególne działania. Co udało się zrobić w powiecie?

Sportowe nagrody Starosty

3 stycznia 2018
Przed nami trzecia edycja sportowych wyróżnień dla sportowców z terenu Powiatu Lubańskiego. Starosta Lubański, zaprasza do składania wniosków o przyznanie dla zawodników i trenerów nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia sportowe w roku 2017.

Budżet powiatu przyjęty jednomyślnie

29 grudnia 2017
Najważniejszym punktem ostatniej w 2017 roku sesji rady powiatu lubańskiego było przyjęcie budżetu na rok 2018, który został pozytywnie zaopiniowany przez wszystkie komisje i przyjęty przez radnych jednomyślnie.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    32