DROGA W POBIEDNEJ BĘDZIE JAK NOWA

5 października 2020
Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaniu poinformował o wyłonieniu wykonawcy odcinka drogi w Pobiednej. Droga ta jeszcze w tym roku zostanie zmodernizowana, a koszt inwestycji wyniesie 700 tysięcy złotych.

II Forum Turystyczne w Szklarskiej Porębie

5 października 2020
II Forum Turystyczne to kontynuacja projektu organizowanego przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego co roku od 13 lat. Tym razem przedstawicieli branży turystycznej, instytucji wspierających jej rozwój oraz samorządów zaprosiliśmy do Szklarskiej.

W szkołach powiatu powstaną nowe pracownie

2 października 2020
Mamy to. Niedawno wspominaliśmy o projekcie, który czekał na wynik oceny merytorycznej i strategicznej. Dziś już wiemy – projekt na wyposażenie pracowni edukacyjnych w trzech szkołach ponadpodstawowych.

Ćwiczenia dotyczące ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej

1 października 2020
Informujemy, że w związku z organizowanymi ćwiczeniami przez Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, w dniu 6 października br. w godzinach 8:00 - 10:00 na terenie Powiatu Lubańskiego uruchomione mogą zostać syreny alarmowe.

Sprawniej zarejestrujesz samochód!

25 września 2020
Ruszył system kolejkowy w starostwie. Wdrożenie systemu ma poprawić jakość obsługi mieszkańców i uporządkować kolejkę osób oczekujących na realizację sprawy w lubańskim starostwie.

Powiat częścią Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej

25 września 2020
Ponad pól tysiąca kilometrów długości, wysokie standardy wykonawcze i ciekawy przebieg – tak będzie wyglądała Dolnośląska Autostrada Rowerowa, której trasa przebiegać będzie przez Powiat Lubański. Mamy nadzieję na jak najszybszą realizację tego projektu.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu zaprasza do współpracy

24 września 2020
Rodzicielstwo zastępcze to jedna z najpiękniejszych misji jaką może podjąć każdy człowiek. Przyjąć do własnej rodziny nieswoje dziecko, ofiarować mu swą miłość i troskę. Wprowadzać je w dorosłe życie, dzielić z nim radości i smutki.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    12