Informacja Starosty Lubańskiego

25 listopada 2019
Informacja Starosty Lubańskiego o otwarciu ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na "Świadczenie usług z zakresu nadzoru nad lasami niestanowiącymi własności Skarbu Państwa"

Prezentacja Studium Pogranicza

22 listopada 2019
Tematem konferencji, która odbyła się w Muzeum Śląskim w Gorlitz była prezentacja Saksońsko-Dolnośląskiego Studium Pogranicza. Studium ma stanowić wkład w dalsze wspieranie i pogłębianie współpracy z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Wszystkiego co dobre

21 listopada 2019
Dzień Pracownika Socjalnego, który przypada na 21 listopada, na stałe wpisał się do kalendarza ważnych wydarzeń w Polsce.  Z tej okazji, wszystkim pracownikom socjalnym życzymy wytrwałości, zdrowia i satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

Porozmawiajmy o zdrowiu

13 listopada 2019
Bardzo ciekawym wydarzeniem w regionie była konferencja pt. „Porozmawiajmy o zdrowiu”, która zorganizowana została z okazji jubileuszu 100-lecia służb sanitarnych w Polsce, a odbyła się 25 października br.

Projekty na ponad 23 miliony

6 listopada 2019
W latach 2006-2019 Powiat Lubański zrealizował 17 projektów, na kwotę przekraczającą 23 miliony złotych. Realizatorem i wnioskodawcą w imieniu powiatu było Powiatowe Centrum Edukacji. Środki te wydatkowane zostały na realizację projektów z zakresu oświaty

Obchody Święta Niepodległości

4 listopada 2019
11 listopada świętujemy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na wspólne obchody. Wręczenie odznaczeń, uroczysta gala oraz ślubowanie klas pierwszych Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. KZL w Lubaniu.

Już wkrótce Konferencja Końcowa.

27 października 2019
Czas na podsumowanie realizacji projektu - Kom(m)ando "ZurHilfe!/Na pomoc!". Już wkrótce Konferencja Końcowa na którą serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9