30 maja – Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

30-05-2019

30 maja obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego z tej okazji składamy wszystkim Rodzinom Zastępczym oraz prowadzącym    Rodzinny Dom Dziecka wyrazy szacunku i podziękowania, za trud, wysiłek i poświęcenie jakie są Państwa udziałem w codziennej opiece i wychowywaniu dzieci.

Rodzicielstwo zastępcze to jedna z najpiękniejszych i najtrudniejszych  misji, której może podjąć się człowiek. Dzięki niej wiele dzieci może  wzrastać w cieple domowego ogniska.

Z okazji Waszego święta życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, uśmiechu, dużo zdrowia i radości, a Waszym podopiecznym samych radosnych chwil beztroskiego dzieciństwa.

Mamy również nadzieje, że idąc za Państwa przykładem  inne rodziny także otworzą  serca i drzwi domu na  potrzeby dzieci pozbawionych opieki rodziców biologicznych.

Walery Czarnecki, Starosta Lubański oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu wraz z pracownikami