Duma i satysfakcja ze służby Ojczyźnie. Trwa nabór do służby w Straży Granicznej

12 sierpnia 2019
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim wznowił możliwość składania podań przez kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej w Straży Granicznej.

Ceny energii elektrycznej – wydłużenie terminu na złożenie oświadczenia

12 sierpnia 2019
Nowelizacja ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, przedłuża m.in. termin na złożenie oświadczenia przez mikroprzedsiębiorców i małych przedsiębiorców, szpitale, jednostki sektora finansów publicznych.

NIEUCZCIWE PRAKTYKI WINDYKACYJNE ONE DEBT PARTNERS – DECYZJA UOKIK

12 sierpnia 2019
Dobra wiadomość dla konsumentów wprowadzonych w błąd przez operatora telekomunikacyjnego PGT. Firma windykacyjna One Debt Partners musi wycofać z sądów powództwa wobec dłużników i doprowadzić do umorzenia postępowań egzekucyjnych.

Dom Wczasów Dziecięcych w Świeradowie-Zdroju! Zapraszamy!

9 sierpnia 2019
Dom Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju jest jedną z nielicznych w kraju placówek specjalizujących się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenia w tym zakresie pozwoliły na wypracowanie atrakcyjnej oferty.

16 sierpnia Starostwo będzie zamknięte

5 sierpnia 2019
Uprzejmie informujemy, że 16 sierpnia 2019 r. (piątek) - Starostwo Powiatowe w Lubaniu (ul. Mickiewicza 2, Lubań) oraz Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnoprawności (ul. Fabryczna Osiedle 8a. Lubań) będą zamknięte. Za niedogodności przepraszamy

Trening systemu wczesnego ostrzegania

30 lipca 2019
Zgodnie z Zarządzeniem nr 306 Wojewody Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2019r. informuję, że w dniu 1 sierpnia 2019 r. o godz. 17:00 zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania na terenie powiatu lubańskiego.

Rekrutacja uzupełniająca do szkół

26 lipca 2019
W dniu 25 lipca 2019 r. ogłoszone zostały listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Lubański.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    11