MICKIEWICZ, SZKOŁA WIELU MOŻLIWOŚCI

18 maja 2021
Kochani ośmioklasiści! Wakacje zbliżają się wielkimi krokami a wraz z nimi moment, kiedy wybierzecie szkołę średnią. Zapraszamy Was do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. A. Mickiewicza w Lubaniu – SZKOŁY WIELU MOŻLIWOŚCI.

Wyjątkowa współpraca

18 maja 2021
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu nawiązało współpracę z Fundacją ESPA, dzięki czemu możliwe było pozyskanie  i przekazanie na rzecz dzieci z rodzin zastępczych oraz rodzinnego domu dziecka obuwia sportowego, odzieży oraz artykułów spożywczych.

Dzień Strażaka

18 maja 2021
W tym roku Dzień Strażaka, podobnie jak cały ubiegły rok, był inny niż zwykle. Pandemia wymusiła skromny ceremoniał i ograniczoną ilość gości. Nie było wielu samorządowców, zaprzyjaźnionych służb ani pełnej obsady jednostki.

Promując ideę rodzicielstwa zastępczego

18 maja 2021
12 maja br. w Lubaniu odbyło się wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu Literacko - Plastycznego promujące rodzicielstwo zastępcze. Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Rządowa pomoc dla powiatów górskich?

13 maja 2021
7 starostów makroregionu Sudetów Wschodnich, Zachodnich i Środkowych apeluje do rządu o wsparcie nie tylko gmin, ale też powiatów. Jak zaznaczył Walery Czarnecki podczas konferencji w Kłodzku, „nie było intencją, aby kogokolwiek atakować lub oskarżać. Jes

Powiatowe konkursy językowe

11 maja 2021
Za nami wyjątkowa edycja konkursów języków obcych organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu. Mimo panującej pandemii i związanych z nią obostrzeń, zainteresowanie było nie mniejsze niż w latach poprzednich.

Powiatowe konkursy recytatorskie

7 maja 2021
Recytacja jest wartością samą w sobie, ale też ważnym elementem kształtowania pozytywnych uczuć w stosunku do języka i rozbudzania zainteresowania kulturą. Czas na podsumowanie powiatowych konkursów recytatorskich w Powiecie Lubańskim.
1    2  3  4  5  6  7  8  9  10    11