Stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na terenie całego kraju

28 sierpnia 2019
Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na obszarze całego kraju. Stopień alarmowy obowiązuje od środy 28 sierpnia 2019 r. (od godz. 00:01) do wtorku 3 września 2019 r. (do godziny 23:59).

Powiatowe Centrum Edukacyjne w Lubaniu z akredytacją

23 sierpnia 2019
Decyzją Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 1 sierpnia 2019 r. Powiatowe Centrum Edukacyjne (PCE) w Lubaniu otrzymało akredytację publicznej placówki doskonalenia nauczycieli.

Pierwszy rok już za nami

23 sierpnia 2019
18 czerwca 2019 roku Środowiskowy Dom Samopomocy w Smolniku obchodził pierwszą rocznicę otwarcia. W tym dniu powiatowa placówka gościła osoby, które przez cały rok wspierały działalność domu.

15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego

13 sierpnia 2019
Starosta Lubański, Walery Czarnecki oraz Arkadiusz Słowiński, Burmistrz Miasta Lubań serdecznie zapraszają mieszkańców do wspólnych obchodów Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia br.

Duma i satysfakcja ze służby Ojczyźnie. Trwa nabór do służby w Straży Granicznej

12 sierpnia 2019
Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim wznowił możliwość składania podań przez kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej w Straży Granicznej.

Ceny energii elektrycznej – wydłużenie terminu na złożenie oświadczenia

12 sierpnia 2019
Nowelizacja ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, przedłuża m.in. termin na złożenie oświadczenia przez mikroprzedsiębiorców i małych przedsiębiorców, szpitale, jednostki sektora finansów publicznych.

NIEUCZCIWE PRAKTYKI WINDYKACYJNE ONE DEBT PARTNERS – DECYZJA UOKIK

12 sierpnia 2019
Dobra wiadomość dla konsumentów wprowadzonych w błąd przez operatora telekomunikacyjnego PGT. Firma windykacyjna One Debt Partners musi wycofać z sądów powództwa wobec dłużników i doprowadzić do umorzenia postępowań egzekucyjnych.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9