Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

26 marca 2020
Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki...

Kolejne zmiany w przekraczaniu granicy

25 marca 2020
Polska przedłużyła kontrolę na granicy z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją do 13 kwietnia br. Minister Mariusz Kamiński poinformował dziś (25 marca br.) o tym na konferencji prasowej.

25 marca 2020
Marcowa sesja Rady Powiatu Lubańskiego została odwołana. Decyzja o odwołaniu sesji została podjęta w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Poniżej przedstawiamy Państwu komunikat Przewodniczącej Rady Powiatu.

14 dni kwarantanny

18 marca 2020
Zapobiegaj rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Przestrzegaj kwarantanny. Od Twojego zachowania zależy bezpieczeństwo innych!

Apelujemy – zostańcie Państwo w domach

17 marca 2020
W dbałości o zachowanie zdrowia publicznego, bezpieczeństwo interesantów i pracowników Starostwa Powiatowego w Lubaniu prosimy Państwa o pozostanie w domu.

17 marca 2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników, Starostwo Powiatowe w Lubaniu od poniedziałku (16.03 br.) do odwołania wprowadza zmiany w jego funkcjonowaniu.

Informacja dotycząca ograniczenia osobistych wizyt w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej

16 marca 2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników, od poniedziałku (16.03 br.) do odwołania Powiat Lubański zawiesza działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    22