Kolejne środki na zakup sprzętu do szkół powiatu

13 listopada 2020
Publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogły ubiegać się o uzyskanie wsparcia finansowego w ramach kolejnej edycji programu „Aktywna tablica”. Cztery szkoły, których organem prowadzącym jest powiat otrzymały dofinansowanie.

Sesja Rady Powiatu Lubańskiego

13 listopada 2020
Rada Powiatu Lubańskiego obradowała zdalnie. Starostwo Powiatowe w Lubaniu zakupiło system, który umożliwia zdalne przeprowadzenie obrad,  dyskusję nad projektami uchwał oraz wymianę poglądów pomiędzy radnymi i urzędnikami, a wreszcie samo głosowanie.

ODNAJDŹ SIĘ Z NAMI W INTERNECIE!

13 listopada 2020
Uruchamiamy darmowe "pogotowie techniczne" dla osób, które chcą nauczyć się indywidualnie, jak korzystać z możliwości internetu w czasach pandemii. Szczegóły poniżej. Zapraszamy.

10 listopada 2020
Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczne obchody Święta Niepodległości będą wyjątkowo skromne. Rokrocznie 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Jest to święto państwowe. Upamiętnia ono odzyskanie przez nasz kraj niepodległości w 1918 roku

Zarys Planu Działań  Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji

2 listopada 2020
Zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań  Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji.

Od wtorku starostwo tylko zdalnie

2 listopada 2020
Od tego tygodnia, zgodnie z rekomendacją Premiera RP obsługa we wszystkich urzędach będzie odbywała się głównie poprzez internet, telefon i pocztę. Wszystkie urzędy administracji państwowej i samorządowej przechodzą od wtorku, 3 listopada na pracę zdalną.

Nowa publikacja promująca Powiat Lubański

28 października 2020
Powiat Lubański oraz gminy wchodzące w jego skład mogą poszczycić się bogatą ofertą wydawniczą. Obecnie osiągalna jest znaczna liczba publikacji poświęconych historii oraz geografii gmin tworzących powiat lubański.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    37