Pozwól się ostrzec przed zagrożeniem

29 sierpnia 2017
Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej aplikacji Regionalny System Ostrzegania (RSO). Aplikacja na urządzenia mobilne to rozbudowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze i intuicyjny program, którego celem jest informowanie społeczeństwa o zagrożeniach.

Inwestycja za blisko pół miliona złotych

16 sierpnia 2017
Mając na uwadze lepsze warunki nauki oraz pobytu dla uczniów i wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Lubaniu, podjęto decyzję o przebudowie budynku internatu, mieszącego się przy ulicy Kopernika 1. Remont właśnie się rozpoczął.

Pierwszy etap prac w Siekierczynie

16 sierpnia 2017
Rozpoczął się pierwszy etap prac na drodze relacji Siekierczyn–Nowa Karczma, który obejmie ponad 2 kilometrowy odcinek. Środki na ten cel pozyskano w ramach programu pn.„Budowa lub modernizacja dróg lokalnych",objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

Bez kolejki do rejestracji

7 sierpnia 2017
Rejestracja bez kolejki? Informujemy, że w celu usprawnienia obsługi interesantów Wydziału Komunikacji (rejestracja pojazdów) oraz skrócenia czasu wizyty w urzędzie, istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji godziny.

Zagraniczne staże – szansą dla młodych

28 lipca 2017
Szkolenia i warsztaty, udział w międzynarodowych stażach dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych a przy okazji podróże i poznanie nowych znajomych – wszystko to za sprawą funduszy unijnych pozyskanych przez powiat, których suma przekroczy 3 mln zł

Staże w lubańskim starostwie

3 lipca 2017
Starostwo Powiatowe w Lubaniu przystąpiło do projektu „STAŻE NA START - program rozwoju kompetencji poprzez wysokiej jakości staże dla studentów kierunków Ekonomia i Zarządzanie Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze.

Lubański szpital znalazł się w sieci

30 czerwca 2017
NFZ opublikował listę szpitali włączonych do sieci. Zgodnie z zapowiedzią 27 czerwca, dolnośląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, ogłosił listę szpitali, które weszły to tzw. sieci szpitali. Na liście znalazł się lubański szpital, jako placówka II st
1    14  15  16  17  18  19  20  21  22    22