Uczniu i studencie – zostań w domu i ogranicz kontakty towarzyskie!

13 marca 2020
Dwutygodniowa przerwa w zajęciach w szkole i na uczelni to nie wakacje ani ferie. To czas, w którym musimy zrobić wszystko, aby nie dochodziło do kolejnych zarażeń koronawirusem. Dlatego pozostań w domu, nie spotykaj się ze znajomymi...

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

12 marca 2020
Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Koronawirus: Szkoły, przedszkola i uczelnie w całej Polsce zamknięte

11 marca 2020
Podczas posiedzenia zespołu zarządzania kryzysowego podjęliśmy decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych na dwa tygodnie. Placówki będą zamknięte od poniedziałku (16 marca) - poinformował premier Mateusz Morawiecki.

Komunikat dotyczący odwoływania imprez masowych

10 marca 2020
Na podstawie art. 34 ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2171) zakazywane będą planowane lub przeprowadzane imprezy masowe z udziałem publiczności. Przedstawiamy Państwu komunikat Wojewody Dolnośląskiego

Punkt kontroli sanitarnej na granicy z Niemcami w Jędrzychowicach

10 marca 2020
Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa wizytował uruchomiony w Jędrzychowicach na granicy z Niemcami punkt kontroli sanitarnej. Wicewojewoda spotkał się z przedstawicielami wszystkich służb, które uruchomiły punkt i podjęły na nim działania.

Koronawirus – co musisz wiedzieć?

10 marca 2020
Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19. Przedstawiamy Państwu informację przygotowaną przez Ministerstwo Zdrowia.

Co jest prawdą, a co nie w temacie koronawirusa?

9 marca 2020
Co jest prawdą, a co nie w temacie koronawirusa? Wiemy, że stosowanie maseczki przez nosiciela wirusa chroni inne osoby, ale noszenie jej przez osobę zdrową nie zabezpiecza przed zarażeniem się.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    22