Dotacje na małe przetwórstwo i RHD

12 października 2020
Od 26 października 2020 r. ARiMR będzie przyjmowała wnioski w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

ARiMR: rekompensaty za klęski żywiołowe lub ASF

12 października 2020
Od 15 października 2020 r. rolnicy, którzy ponieśli w gospodarstwach straty spowodowane klęskami żywiołowymi bądź wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, mogą składać w ARiMR wnioski o wsparcie finansowe z PROW 2014-2020 - poinformowała w środę Agencja.

ŻÓŁTA STREFA

9 października 2020
W Polsce w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 mamy kilka stref. Największe obostrzenia sanitarne obowiązują w strefie czerwonej, mniejsze w żółtej. Sprawdź, co można, a czego nie wolno robić.

KOLEJNA ZDALNA SESJA

9 października 2020
Rada Powiatu Lubańskiego znów obradowała zdalnie. Starostwo Powiatowe w Lubaniu zakupiło system, który umożliwia zdalne przeprowadzenie obrad, dyskusję nad projektami uchwał oraz wymianę poglądów pomiędzy radnymi i urzędnikami, a wreszcie samo głosowanie

DROGA POWIATOWA W ZAPUŚCIE DO REMONTU

6 października 2020
Zakończono postępowanie przetargowe na przebudowę drogi powiatowej w Zapuście. Wyłonionym wykonawcą prac na tym odcinku zostało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Jałowca. Plac budowy został przekazany.

DROGA W POBIEDNEJ BĘDZIE JAK NOWA

5 października 2020
Powiatowy Zarząd Dróg w Lubaniu poinformował o wyłonieniu wykonawcy odcinka drogi w Pobiednej. Droga ta jeszcze w tym roku zostanie zmodernizowana, a koszt inwestycji wyniesie 700 tysięcy złotych.

II Forum Turystyczne w Szklarskiej Porębie

5 października 2020
II Forum Turystyczne to kontynuacja projektu organizowanego przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego co roku od 13 lat. Tym razem przedstawicieli branży turystycznej, instytucji wspierających jej rozwój oraz samorządów zaprosiliśmy do Szklarskiej.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    11