Wideokonferencje zamiast bezpośrednich narad w Starostwie

2 kwietnia 2020
Na prośbę Walerego Czarneckiego, starosty lubańskiego, w dniu 31 marca br. odbyła się narada władz samorządowych i służb.

Aplikacja Kwarantanna domowa

2 kwietnia 2020
Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

UWAGA! Ograniczenie dostępności do poradni specjalistycznych

1 kwietnia 2020
Celem minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19, Zarząd NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o. wprowadzaograniczenie, do niezbędnego minimum w zakresie udzielania świadczeń wykonywanych planowo lub zgodnie z przyjętym planem.

Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu ze wsparciem finansowym od PGE

1 kwietnia 2020
Kolejne dziewięć szpitali, wskazanych przez Ministerstwo Aktywów Państwowych we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, ma już na kontach środki od PGE Polskiej Grupy Energetycznej. W sumie już szesnaście szpitali otrzymało od PGE pieniądze na wsparcie

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

31 marca 2020
Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

26 marca 2020
Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki...

Kolejne zmiany w przekraczaniu granicy

25 marca 2020
Polska przedłużyła kontrolę na granicy z Niemcami, Litwą, Czechami i Słowacją do 13 kwietnia br. Minister Mariusz Kamiński poinformował dziś (25 marca br.) o tym na konferencji prasowej.
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    12