System Obsługi Wsparcia: e-wnioski

6 czerwca 2019
W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu otwierają się nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych. To System Obsługi Wsparcia – ogólnopolski system, który jest w fazie wdrażania. Sprawy będzie można załatwiać przez internet, nie wychodząc z domu.

Katarzyna Wójcik, o rodzinach zastępczych

6 czerwca 2019
Tym razem w programie „Na tapecie” Katarzyna Wójcik, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lubaniu, opowie o wielkiej potrzebie powstawania nowych rodzin zastępczych.

Finał powiatowych konkursów

4 czerwca 2019
W ubiegłym tygodniu odbyła się 19. Gala Laureatów Konkursów Powiatowych i Regionalnych przeprowadzonych w tym roku szkolnym. Uczestniczyło w niej ponad 90 laureatów konkursów przedmiotowych, artystycznych i językowych, organizowanych przez PCE

30 maja – Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

30 maja 2019
30 maja obchodzony jest Dzień Rodzicielstwa Zastępczego z tej okazji składamy wszystkim Rodzinom Zastępczym oraz prowadzącym Rodzinny Dom Dziecka wyrazy szacunku i podziękowania, za trud, wysiłek i poświęcenie jakie są Państwa udziałem...

14. Międzynarodowe Igrzyska Sportowe

30 maja 2019
Wczoraj (29.05 br.), w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza w Lubaniu, odbyły się 14. Międzynarodowe Igrzyska Sportowe dla Osób Niepełnosprawnych. Impreza sportowa organizowana jest od lat przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Powiatowy Dzień Strażaka

29 maja 2019
24 maja, w przed Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubaniu odbyła się uroczystość Dnia Strażaka. Był to czas do wręczenia wyróżnień dla strażaków i pracownikom cywilnym awansów, odznaczeń i nagród, ale również okazją do wspólnego świętowania.

29. Regionalny Przegląd Piosenki „Nieprzetartego Szlaku”

28 maja 2019
Organizatorzy ,,Nieprzetartego Szlaku” przyzwyczaili nas do wielkich wzruszeń. Potwierdziło się to w tym roku. Znów trzeba przyznać - jak zwykle było niezwykle. Była to kolejna lekcja szczerości, radości oraz niesłabnącej energii, za co dziękujemy
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    11