Po pieniądze z PROW jeszcze w tym roku

26 listopada 2020
– Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomia w końcówce roku cztery nowe nabory wniosków w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – informuje Halina Szymańska, prezes ARiMR.

Dzień Pracownika Socjalnego oraz Pracowników Służb Społecznych

21 listopada 2020
Dzień Pracownika Socjalnego oraz Pracowników Służb Społecznych, który przypada na 21 listopada jest okazją do wyrażenia wdzięczności za Państwa codzienny wysiłek i trud wkładany w pracę na rzecz osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych...

Utrudnienia na drodze w Pobiednej

19 listopada 2020
Trwają prace na odcinku drogi wojewódzkiej w Pobiednej. Dzisiaj sfrezowana zostanie nawierzchnia, a po sfrezowaniu zostaną ułożone dwie warstwy nawierzchni. Za utrudnienia przepraszamy.

Kolejne środki na zakup sprzętu do szkół powiatu

13 listopada 2020
Publiczne i niepubliczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe mogły ubiegać się o uzyskanie wsparcia finansowego w ramach kolejnej edycji programu „Aktywna tablica”. Cztery szkoły, których organem prowadzącym jest powiat otrzymały dofinansowanie.

Sesja Rady Powiatu Lubańskiego

13 listopada 2020
Rada Powiatu Lubańskiego obradowała zdalnie. Starostwo Powiatowe w Lubaniu zakupiło system, który umożliwia zdalne przeprowadzenie obrad,  dyskusję nad projektami uchwał oraz wymianę poglądów pomiędzy radnymi i urzędnikami, a wreszcie samo głosowanie.

ODNAJDŹ SIĘ Z NAMI W INTERNECIE!

13 listopada 2020
Uruchamiamy darmowe "pogotowie techniczne" dla osób, które chcą nauczyć się indywidualnie, jak korzystać z możliwości internetu w czasach pandemii. Szczegóły poniżej. Zapraszamy.

10 listopada 2020
Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczne obchody Święta Niepodległości będą wyjątkowo skromne. Rokrocznie 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Jest to święto państwowe. Upamiętnia ono odzyskanie przez nasz kraj niepodległości w 1918 roku
  1  2  3  4  5  6  7  8  9