Zarys Planu Działań  Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji

2 listopada 2020
Zapraszamy do zgłaszania uwag i opinii do Zarysu Planu Działań  Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Zachodniego Obszaru Integracji.

Od wtorku starostwo tylko zdalnie

2 listopada 2020
Od tego tygodnia, zgodnie z rekomendacją Premiera RP obsługa we wszystkich urzędach będzie odbywała się głównie poprzez internet, telefon i pocztę. Wszystkie urzędy administracji państwowej i samorządowej przechodzą od wtorku, 3 listopada na pracę zdalną.

Nowa publikacja promująca Powiat Lubański

28 października 2020
Powiat Lubański oraz gminy wchodzące w jego skład mogą poszczycić się bogatą ofertą wydawniczą. Obecnie osiągalna jest znaczna liczba publikacji poświęconych historii oraz geografii gmin tworzących powiat lubański.

Żołnierze pomagają w lubańskim szpitalu

27 października 2020
Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wspierają personel szpitala w Lubaniu. Placówka przeszła na tryb nadzwyczajny. Terytorialsi pomagają w działaniach organizacyjnych i pomocniczych w szpitalu. Dziękujemy za nieocenioną pomoc.

Nadzwyczajna sesja online

27 października 2020
W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce ograniczeniu uległ sposób przeprowadzania sesji. Tym razem sesja Rady Powiatu Lubańskiego zwołana została w trybie nadzwyczajnym. Radni uczestniczyli w niej zdalnie.

Wsparcie przedsiębiorców poprzez niskooprocentowane pożyczki

27 października 2020
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na webinarium pt. „Wsparcie przedsiębiorców poprzez niskooprocentowane pożyczki finansowane ze środków UE” – 10.11.2020 r.

Szkoły bogatsze w sprzęt komputerowy

23 października 2020
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 3 szkoły ponadpodstawowe Powiatu Lubańskiego zostały doposażone w sprzęt komputerowy oraz wyposażenie pracowni za łączną kwotę ponad 257.00 zł. w ramach projektu unijnego „Zawodowo i profesjonalnie”.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9