Apelujemy – zostańcie Państwo w domach

17-03-2020

W dbałości o zachowanie zdrowia publicznego, bezpieczeństwo interesantów i pracowników Starostwa Powiatowego w Lubaniu prosimy Państwa o pozostanie w domu.

Sprawy urzędowe można załatwić telefonicznie, drogą elektroniczną, faksem lub korespondencyjnie.

Informujemy, iż zgodnie ze stanowiskiem Związku Powiatów Polskich z uwagi na występującą okoliczność siły wyższej brak rejestracji pojazdu sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej oraz brak zawiadomienia o nabyciu lub zbyciu pojazdu  zarejestrowanego na terytorium RP w terminie 30 dni nie podlega karze do odwołania.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, dane teleadresowe znajdują się TUTAJ.

Prosimy o zastosowanie się do apelu w imię wspólnej odpowiedzialności za nasze zdrowie i możliwość dalszej pracy w kryzysowej sytuacji stanu epidemicznego.