Dni Otwartych Funduszy Europejskich

26-02-2020

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zgłaszania projektów do kolejnej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Tym razem nasza akcja odbędzie się od 5 do 7 czerwca. W zeszłym roku w całej Polsce w ponad 840 różnych wydarzeniach wzięło udział blisko 160 000 osób!

Nasza wspólna, ogólnopolska akcja, promuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Jest szansą na przybliżenie mieszkańcom regionu wszelkich inicjatyw wspieranych ze środków unijnych. Jest też okazją do wypromowania własnej działalności, czy firmy. Dlatego, tak jak w ubiegłych latach, zachęcam Państwa do organizacji spotkań lub innych przedsięwzięć.

Wystarczy udostępnić ze zniżką lub bezpłatnie codzienną ofertę, zaprezentować materiały informacyjno-promocyjne lub zorganizować dodatkowe, niekoniecznie spektakularne wydarzenie.

O przygotowanych przez Państwa propozycjach i wydarzeniach informować będzie kampania w mediach tradycyjnych i internecie. Przekażemy także specjalnie przygotowane materiały promocyjne gotowe do umieszczenia i wykorzystania w trakcie Dni Otwartych.

Aby zgłosić udział w akcji, należy do 31 marca br. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.

Jeżeli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, służymy pomocą i radą. Adres do kontaktu: rpo@dolnyslask.pl .

CEZARY PRZYBYLSKI

Marszałek Województwa Dolnośląskiego