Dom Wczasów Dziecięcych w Świeradowie-Zdroju! Zapraszamy!

09-08-2019

Dom Wczasów Dziecięcych w Świeradowie Zdroju jest jedną z nielicznych w kraju placówek specjalizujących się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenia w tym zakresie pozwoliły na wypracowanie atrakcyjnej oferty skierowanej do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Obiekt, jakim dysponujemy jest w pełni przystosowany do realizacji zajęć opiekuñczych, wychowawczych i dydaktycznych. Posiadamy 160 miejsc w pokojach 4- i 5-osobowych rozlokowanych na trzech kondygnacjach (dla nauczycieli przyjeżdżających pokoje z łazienkami i TV, Wi-Fi), świetlice, sprzęt audio-video , sprzęt sportowy (możliwość korzystania z kompleksu boisk oraz sali gimnastycznej) , salę z urządzeniami fitness, niezbędne zaplecze sanitarne i medyczne oraz własną stołówkę.