Dzień Nauczyciela w powiecie

14-10-2020

Szanowni Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi Jednostek Oświatowych Powiatu Lubańskiego

W tym szczególnie dla nas wszystkich trudnym okresie, w czasie trwającej pandemii, która zaburza normalne funkcjonowanie wszystkich sfer życia społecznego, i na przekór temu,  pragniemy złożyć serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim tym, którzy przyczyniają się do rozwoju i powodzenia Naszej Powiatowej Oświaty.

Z okazji Państwa święta pragniemy podziękować wszystkim za pasję, entuzjazm i profesjonalizm w nauczaniu młodego pokolenia. Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w pogłębianie wiedzy, kształtowanie umysłów i szlifowanie talentów młodzieży.

W tym szczególnym dniu życzymy Państwu wytrwałości i powodzenia w realizowaniu misji, jaką jest Państwa praca zawodowa. Miejcie świadomość, że kształcenie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej szczytnych zadań.

Z okazji Waszego święta proszę przyjąć w szczególności życzenia zdrowia, tak potrzebnego zwłaszcza teraz i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Halina Białoń, Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego

Walery Czarnecki, Starosta Lubański