Nowe możliwości pozyskania środków

16-02-2018

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Wałbrzychu zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 1 marca 2018 r., dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Przedstawione zostaną informacje dotyczące naborów wniosków projektowych przewidywanych w 2018 roku z uwzględnieniem również Funduszu Małych Projektów / Mikroprojektów. Informacja na temat możliwości wsparcia projektów w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 zostanie przedstawiona przez pracowników Regionalnego Punktu Kontaktowego Polska – Czechy w Wałbrzychu. Do udziału zapraszamy przedstawicieli wszystkich podmiotów uprawnionych do składania wniosków w ramach Programów m.in.

• organizacji pozarządowych,
  • jednostek administracji państwowej,
  • jednostek administracji samorządowej, stowarzyszeń tych jednostek i instytucji im podległych,
  • instytucji kultury,
  • szkół wyższych,
  • kościołów i związków wyznaniowych

Spotkanie odbędzie się 1 marca 2018 r. w Wałbrzychu w siedzibie Ratusza Miejskiego przy Pl. Magistrackim 1 (II piętro, sala 26) w godzinach 10:00-13.00. Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres z podaniem imienia i nazwiska uczestnika lub telefonicznie 74 66 55 172 lub 173. Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Informacje na temat spotkania są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału!