Odeszła Grażyna Pasternak

27-05-2020

Ze smutkiem zawiadamiamy, że odeszła Grażyna Pasternak, Człowiek Roku 2006 Powiatu Lubańskiego. Zdobyła go w kategorii „Przedsiębiorczość”. Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia.

Z GŁĘBOKIM SMUTKIEM

PRZYJĘLIŚMY WIADOMOŚĆ O ŚMIERCI

PANI

GRAŻYNY PASTERNAK.

,,Człowieka Roku Powiatu Lubańskiego”

w dziedzinie Przedsiębiorczości.

WYRAZY SZCZEGÓLNEGO WSPÓŁCZUCIA

RODZINIE I BLISKIM

SKŁADAJĄ

Halina Białoń, Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego

Walery Czarnecki, Starosta Lubański

Pani Grażyna Pasternak ukończyła wyższe studia ekonomiczne o specjalności gospodarka miejska i samorządowa. Pracę zawodową rozpoczęła w 1973 roku w Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Lubaniu, następnie w 1974 roku podjęła pracę w „Społem” Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Lubaniu, gdzie pracowała na różnych stanowiskach kierowniczych przez 17 lat.

Po roku pracy w organach podatkowych w 1992 roku rozpoczęła działalność gospodarczą w zakresie usług doradztwa podatkowego i usług księgowych

Od 1994 roku była członkiem Stowarzyszenia Ekspertów Finansowych i Doradców podatkowych SEFID  i od 2002 roku członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W 1997 roku uzyskała certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych podatkowy i została wpisana na listę Ministerstwa Finansów jako doradca podatkowy. Pani Grażynie Pasternak przyznano tytuł ,,Człowieka Roku 2006 Powiatu Lubańskiego”.