Rekrutacja uzupełniająca do szkół

26-07-2019

W dniu 25 lipca 2019 r. ogłoszone zostały listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Lubański. W tym samym dniu rozpoczął się nabór uzupełniający w szkołach dysponujących wolnymi miejscami, który potrwa do końca wakacji.

Po pierwszym etapie rekrutacji w szkołach ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych jest jeszcze ponad 70 miejsc w liceach, technikach i branżowych szkołach I stopnia.

Powiat przygotował w szkołach ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych ponad 800 miejsc.  Po pierwszej turze do wybranych szkół zakwalifikowanych zostało 723 uczniów.

W rekrutacji uzupełniającej kandydaci mają ponownie możliwość wyboru 3 szkół, w których wybierają nieograniczoną liczbę preferencji – klas.