Tylko jeden w całym roku taki dzień...

24-12-2019

To już tradycja. Bożonarodzeniowe Spotkanie za nami, a o świąteczną i wyjątkową atmosferę zadbali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej. Była to doskonała okazja, aby złożyć sobie świąteczne życzenia oraz podziękować za wspólnie spędzony rok.

Spotkanie uświetnił niezwykły recital w wykonaniu Andrzeja Brzozowskiego, który wystąpił przy boku uczennic z lubańskiego KZL-u.

Na świątecznej gali bożonarodzeniowej spotkali się radni, członkowie zarządu, przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu, kierownicy powiatowych służb, inspekcji i straży, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kierownicy komórek organizacyjnych starostwa.

Walery Czarnecki, starosta lubański składając zebranym życzenia podziękował za dotychczasową współpracę i wyraził swoje zadowolenie z możliwości spotkania się przy wigilijnym stole – stole który łączy. Życzył wszystkim zgromadzonym radości z przebywania z najbliższymi oraz refleksji i zadumy skierowanym ku tym, których z różnych powodów nie będzie z nami w te święta.

Noworoczne życzenia dla wszystkich gości oraz ich rodzin złożyła również Lidia Błażków, dyrektor szkoły, która podziękowała wszystkim: gościom za przybycie i współpracę, uczniom za wspaniały występ, a nauczycielom i pracownikom za całoroczną pracę, profesjonalizm i serce jakie wkładają w swoją pracę z uczniami, tworząc przy tym wspaniałą atmosferę w szkole.

Na zakończenie wszyscy udali się na świąteczny poczęstunek przygotowany przez uczniów klas technikum gastronomicznego. I w tym świątecznym nastroju zaproszeni goście udali się do domów witać Nowy 2020 rok.