Utrudnienia na drodze w Pobiednej

19-11-2020

Trwają prace na odcinku drogi wojewódzkiej w Pobiednej. Dzisiaj sfrezowana zostanie nawierzchnia, a po sfrezowaniu zostaną ułożone dwie warstwy nawierzchni. Za utrudnienia przepraszamy.

Wszystko wskazuje na to, że już za dwa tygodnie inwestycja zostanie zakończona. Mowa tu o remoncie około kilometrowego odcinka drogi w Pobiednej, który biegnie od granicy miejscowości, przez ulicę Nowomiejską do przystanku autobusowego.

Koszt inwestycji wyniesie 700 tysięcy złotych. Wykonawcą prac na przedmiotowym odcinku jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Jałowca. Środki na jej realizację pochodzą z budżetu Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, Powiat Lubański występuje jako inwestor zastępczy wcześniej wspomnianej inwestycji.