Walczyli o Puchar Starosty

22-06-2020

Społeczna Straż Rybacka Powiatu Lubańskiego we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lubaniu oraz kołem wędkarskim PZW Lubań Miasto zorganizowała zawody gruntowe "O Puchar Starosty Walerego Czarneckiego".

Przez cały czas trwania rywalizacji siąpił deszcz. Nie przeszkodziło to jednak zawodnikom połowić ładne ryb. Dominowały leszcze, ale kilku zawodnikom udało udało się także złowić karpia. Wszystkie ryby po zważeniu bezpiecznie wróciły do wody.

Ostatecznie triumfował Mieczysław Zając, który wyprzedził na podium Dominika Winiarskiego oraz Dawida Tran-Thanha. Czołową dziesiątkę uzupełnili Rafał Wolski, Józef Wójcik, Michał Miratyński, Arkadiusz Winiarski, Damian Walaszczyk, Marcin Stachniuk oraz Krzysztof Łasek.