Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Aktualności

ZAPROSZENIE DO UCZESTNICTWA

20-07-2020

W weekend 31 pazdziernika i 1 listopada 2020 odbędą się w Parku Wystawowym w Löbau (Messe- und Veranstaltungspark Löbau) Międzynarodowe Targi Rolnicze wraz z wystawą małych zwierząt hodowlanych.

Zainteresowani hodowcy małych zwierząt (drób, króliki, itp.) mogą się zgłaszać bezpośrednio do organizatora wystawy tj. Stowarzyszenia Roberta Oettela (www.robert-oettel.eu).

W ramach Międzynarodowych Targów Rolniczych dzięki dofinansowaniu z Funduszu Małych Projektów Euroregionu Neiße-Nysa możliwe jest bezpłatne uczestnictwo  wystawców (tylko małe i średnie przedsiębiorstwa) z Powiatu Lubańskiego. Zaproszenie skierowane jest do:

  • Producentów produktów rolnicznych (miód, ser, kiełbasa, chleb, smarowidła do chleba, jajka, owoce, warzywa oraz pozostałe produkty rolnicze z własnej produkcji);
  • Producenctów i  firm handlujących maszynami rolniczymi;
  • Podmiotów z zakresu agroturystyki.

Sprzedaż produktów jest możliwa z wyjątkiem produktów do natychmiastowego spożycia (np. przekąski, otwarte napoje).

Udział w charakterze wystawcy wymaga obsadzenia stoiska w oba dni wydarzenia (sobota od godz. 10-tej do 18-stej; niedziela od godz. 10-tej do 17-stej). Montaż i demontaż odbywają się przed otwarciem lub po zamknięciu Targów. Wymagana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego. Zwiedzający Targi zapłacą za wstęp 6 euro / za osobę dorosłą.

Dla wystawców z Powiatu Lubańskiego zaplanowane są stoiska sprzedażowe o powierzchni podstawy 3m x 2,50m (patrz zdjęcie), które zostaną ustawione na terenie zewnętrznym Parku Wystawowego. Możliwe jest wyposażenie stoiska w prąd. Ponadto do dyspozycji będą większe otwarte przestrzenie na terenie zewnętrznym Parku Wystawowego oraz miejsca do postawienia rollupów i wyłożenia ulotek, broszur w wewnętrznych pomieszczeniach Parku Wystawowego.

Aby zapewnić odpowiednią prezentację produktów rolnych i usług z regionu Powiatu Lubańskiego, zainteresowani udziałem w wydarzeniu, mogą zgłosić swoje zainteresowanie do 4 września 2020 r. za pomocą następującego formularza online:

Potwierdzenie uczestnictwa w Targach zostanie przesłane najpóźniej do 25 września 2020 r.

Miejsce odbywania się Targów i Wystawy: Veranstaltungsort: Messe- & Veranstaltungspark, Görlitzer Straße 2, D-02708 Löbau; www.messepark-loebau.de)

Niezbędnik