Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Edukacja

„Eins,due,tres… ” – kolejna grupa uczniów

31 stycznia 2020
„Eins,due,tres… ” – kolejna grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu na zagranicznych praktykach zawodowych realizowanych w ramach projektu Erasmus+.

Wigilia w Zespole Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych

23 grudnia 2019
Chyba każdy przyzna, że Boże Narodzenie, to  najpiękniejsze święta spośród wszystkich świąt. Szczególnie radosne, pełne dobrych uczuć, tradycji, pachnące piernikiem i choinką.Spotkanie Wigilijne jest również tradycją naszego Ośrodka.

Muzyczne potyczki

10 grudnia 2019
9 grudnia 2019 r. uczniowie lubańskiej szkoły muzycznej wystąpili z koncertem w szkole muzycznej I stopnia im.Witolda Lutosławskiego w Bolesławcu.Koncert odbył sie w ramach współpracy tych placówek

Eins, due, tres…

19 listopada 2019
To nazwa kolejnego projektu praktyk zagranicznych dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. KZL w Lubaniu. Po sukcesie projektu „Viva Espania – praktyki zawodowe dla ambitnych uczniów” – czas na kolejne wyzwania.

O niepodległości w Mickiewiczu

19 listopada 2019
13 listopada 2019 roku odbył się apel z okazji Święta Niepodległości przygotowany przez klasy 1C i 1TIG wraz z opiekunami - panią Izabelą Parcianko i panią Barbarą Falkiewicz. Apel przebiegł w podniosłej atmosferze. Uczciliśmy pamięć walczących o Polskę.

Dołącz do Klubu Liderów Młodzieżowych w Lubaniu

13 listopada 2019
To ciekawa oferta dla młodzieży z Powiatu Lubańskiego. Chcesz realizować lokalne akcje dla innych? Lubisz fotografię, teatr cieni i inne? Chcesz uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach młodzieży? Klub Liderów Młodzieżowych w Lubaniu rozpoczyna nabór.

POLSKO-UKRAIŃSKA PRZYGODA Z FOTOGRAFIĄ

13 listopada 2019
W ramach projektu #WOLONTARIAT-CHALLENGE” młodzież z Lubania, Gryfowa Śląskiego i Ukrainy zajęła się wspólnie tematem promocji wolontariatu. W przedsięwzięciu wzięli udział uczestnicy Klubu Liderów Młodzieżowych w Lubaniu...
1  2    

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik