Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Edukacja

Ostatni dzwonek i....

26-06-2017

Piątek 23 czerwca to ostatni dzień mijającego roku szkolnego. Przed uczniami dwa miesiące odpoczynku. Tradycyjnie już, w szkołach odbyły się uroczyste apele, połączone z wręczeniem nagród najpilniejszym uczniom. Potem rozdanie świadectw i... wakacje.

Wszyscy ci, którzy przykładali się do nauki, mają pewnie dość codziennych porannych pobudek, odrabiania lekcji i przygotowań. Od teraz czas będzie płynął zdecydowanie wolniej, spokojniej. Bez stresujących klasówek czy sprawdzianów. Przed młodzieżą młodszą i starszą dwumiesięczna przerwa od nauki.

Na uroczystości podsumowujące rok szkolny, obok szkolnej społeczności, rodziców, uczniów przybyli również przedstawiciele wielu innych podmiotów współpracujących z placówkami.

Był to czas na podziękowania dla nauczycieli za ich zaangażowanie i codzienną, odpowiedzialną pracę, a dyrekcji, pedagogom i pracownikom administracyjnym szkół.

Przed uczniami i nauczycielami dwa miesiące wypoczynku i nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym. Wszystkim uczniom życzymy udanego wypoczynku podczas wakacji.

Ogłoszenia

Wszystkie ogłoszenia

Niezbędnik