Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Edukacja

Talent Show 2017

05-12-2017

Jak co roku uczniowie lubańskiego Mickiewicza spotkali się, aby wyłonić najbardziej utalentowanego ucznia szkolnej społeczności. Okazją do tego był organizowany po raz ósmy szkolny Talent Show. Był śpiew, taniec i masa pozytywnej energii.

W tegorocznej edycji na scenie pojawiło się najwięcej uczestników. - Dzieci są niezwykle uzdolnione, trzeba umieć je tylko wyszukać i zrobiliśmy to. Dzięki temu, że młodzież czuje się doceniona, chciana i czuje że wyeksponujemy ich talent najlepiej jak potrafimy, zgłasza się do nas – mówi organizatorka szkolnych Talent Show - W tym roku mieliśmy naprawdę rekordową liczbę chętnych, bo aż 18 osób. Jak na społeczność szkolną, która liczy 500 osób to ewenement.

Występy sceniczne zostały zdominowane przez artystów śpiewających, ale nie zabrakło też tancerzy, którzy prezentowali własne układy choreograficzne. Miłą odskocznią był pokaz sztuk walki czy pozakonkursowy występ lubańskiej grupy tancerzy ognia Prototype Group. Ci, ze względu na warunki, swój pokaz wykonali przy użyciu świateł LED.

Występy zgromadziły kilkuset osobową widownię, która bardzo emocjonalnie reagowała na występy kolegów i koleżanek. Młodzież w tym roku niemal zupełnie odeszła od scenicznych „wygłupów” i postawiła na profesjonalizm, co po występach podkreślali jurorzy.

Ostatecznie jury przyznało:

  • I miejsce - Aleksandra Mikołajczyk
  • II miejsce - Aneta Przybyła
  • III miejsce - Aneta Pinkowicz
  • W głosowaniu SMS Nagrodę publiczności otrzymał Jan Czujkowski
  • Nagrodę szkolnej firmy ADAŚ otrzymała Joanna Tumilewicz

Wszytkim serdecznie gratulujemy.

Niezbędnik