Kontakt

Starostwo Powiatowe w Lubaniu
ul. Mickiewicza 2, 59-800 Lubań
Tel.: +48 / 756464 300 | Fax: +48 / 756464 321
E-mail: sekretariat@powiatluban.pl

Kalendarz wydarzeń

Kabaret Moralnego Niepokoju

Od 2020-02-02 15:00 do 2020-02-02 18:00
Miejsce: Miejski Domu Kultury w Lubaniu
Organizator: Agencja Artystyczna “Art”
Kontakt: Sprzedaż biletów w sekretariacie MDK lub na biletynakabarety.pl
Udział: Płatny

“Kabaretu Moralnego Niepokoju”, Agencja Artystyczna “Art” oraz Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu Bartosz Kuświk, zapraszają na występ artystów kabaretu z premierowym programem pt. ” Tego jeszcze nie grali”, który odbędzie się w Lubaniu 2 lutego 2020 roku,  w sali widowiskowej MDK.

Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju,twórców serialu “Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Sprzedaż biletów w sekretariacie MDK lub na biletynakabarety.pl

Niezbędnik